top of page
Saman balya

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kaliteli üretim emeğe saygıyla başlar .  Çiftçinin alın terinin damladığı her bir taneye saygı duymayı esas alarak belirlediği üretim stratejisiyle Safa Değirmen, 2001 yılından itibaren Konya’da 2000 m2 si kapalı toplam 3000 m2lik fabrikasında emeğe güç katarak değirmen makineleri yedek parça üretimi için çalışmaktadır.

Safa Değirmen, değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşteri saygınlığını aldığı geri bildirimlerle zirveye taşımıştır. Değirmen makineleri üretiminde bel kemiği olan malzemeleri, alt yapısını sürekli geliştirerek müşterilerine daima daha hızlı ve kalıcı çözümler ile sunmaktadır. TSE, EN ISO 9001:2008 ve CE belgelerine sahip Safa Değirmen uluslararası kabul edilirliğini kanıtlayarak global standartlarda kurumsal yapısını oluşturmuştur.

Safa Değirmen, bünyesinde bulunan ARGE departmanı ile kendini yenilemeye, geliştirmeye ve saygı ile çalışmaya devam etmektedir.

MİSYON

Müşteri Odaklılık, güvenilirlik, yenilikçilik, liderlik, araştırmacılık vermlilik ilkelerimizle hareket edip alanında uzman kadromuzla sektörümüze çözüm yolu sunan ve paydaşlarımızla beraber hareket eden kurumsal bir firma olmak

VİZYON

Değirmen malzemeleri alanında teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet sunmak; yüksek nitelikli ve global standartlarda oluşturduğumuz kurumsal yapımızla sektörümüzün önde gelen uluslararası kuruluşları arasında yer almak.

Fabrikamızdan Kareler

İletİşİme
geçİn

T.

(+90.332) 345 39 10
(+90.332) 345 39 11

F.

(+90.332) 345 39 12

Fevzi Çakmak Mahallesi Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesi 10668. Sokak No:13/1 Karatay / KONYA / TURKEY

  • Beyaz Facebook Simge

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

bottom of page